Hakkımızda

        Temellerini 2016’nın son çeyreğinde atmış olduğumuz Casplor Ultima Online projemizin 2018 yılında sizlere sunmaktan onur duymaktayız.

        Ana prensibimiz; kaliteli ve adil bir oyun ortaya koymak ve örnek bir sunucu olmaktır. Bunun yanısıra kattığımız role rüzgarları ile oyunu gerçekçi/yaşanabilir kılmak için elimizden geleni yapmaktayız.

        Açılış tarihimizden itibaren ilk 12 aylık süreç planlanır ve hayata geçirmek için her husus hazırdır. Bu süreç bitmeye yakın, 12-24. ay aralığındaki bir sonraki süreç hazırlanmaktadır. Bu 12 aylık süreç içerisinde Casplor UO belirli çağlardan geçerek ve sunucunun sistemlerini etkileyebilecek olaylar yaşanmaktadır. Her çağ için belirli hikayeler ve sunucuyu çok büyük derecede etkilemeyecek yenilikler mutlaka yapılmaktadır. Süreç içerisinde en az 3 çağ olacak şekilde planlanmıştır.

        Sunucumuzun ilk çağı olarak nitelendirdiğimiz Blood Pact Of Ilshenar‘dır. Bu çağda yiğit bir savaşçı varoluyor ve bu savaşçı çağların geri kalanlarında rol oynamaktadır.

        Bu serüvende yerinizi almak ve kıyasıya mücadele etmek için hazırlanmalısınız..

 

        Sunucumuz siz değerli oyuncularımızın tüm görüş ve önerilerini her zaman önemsemektedir. Casplor UO’yu sadece yönetim ekibi değil, oyuncularımız ile birlikte yöneteceğiz ve ayakta tutacağız. Bu husus da göstermiş olduğunuz özveriler/düşünceleriniz için şimdiden tüm ekibimize ve oyuncularımıza teşekkürlerimizi bir borç biliriz.

        Yapımda emeği ve yardımları geçen UO Club ailesine teşekkür ederiz.

 

Casplor UO Yönetim